tel. kom. 602 249 732 | tel. 91 4875736

email: biuro@ogrzewanieserwis.pl

Usługi naprawy i serwisu

Serwis pieców i kotłów Szczecin

Nasza firma od wielu lat oferuje usługi typu serwis kotłów na terenie miasta Szczecin. Proponujemy Państwu zatem przeglądy, naprawy kotłów gazowych i olejowych Viessman, De Dietrich, Vaillant, Saunier Duval i innych. Specjalizujemy się w tym temacie i potrafimy naprawić każde urządzenie. Oferowany przez nas serwis pieca w Szczecinie, to między innymi montaż układów sterowania i automatyki, montaż kotłowni z kotłami gazowymi, olejowymi i stałopalnymi, a także montaż i serwis elektrycznych podgrzewaczy wody i ogrzewaczy pomieszczeń Stiebel Eltron i AEG. Zajmujemy się również montażem i obsługą zasobników ciepłej wody, kolektorów słonecznych i pomp ciepła.

To, co wyróżnia naszą firmę to kompleksowa obsługa powykonawcza instalacji grzewczych wraz z serwisem urządzeń wyżej wymienionych marek. Oferujemy również montaż i serwis stacji uzdatniania wody Aquahome. Staramy się nie tylko oferować klientom szeroką ilość usług, ale równocześnie wszelkie zlecenia wykonywane są na najwyższym poziomie. U nas naprawa pieca, zawsze przebiega sprawnie. Zatrudniamy bowiem wyszkolonych i doświadczonych pracowników, którzy w rzetelny sposób podchodzą do powierzonych im zadań. Zadbamy więc o kompleksowy serwis pieca, aby służył on Państwu latami.

Naprawa pieca Szczecin – wysokiej jakości serwis kotłów

Urządzenia grzewcze ulegają awariom, których naprawy mogą podjąć się jedynie profesjonalne firmy. Nasi pracownicy od ponad 10 lat przeprowadzają serwis kotłów na terenie Szczecina. Naprawa pieca jest procesem złożonym, który wymaga dużej wiedzy oraz zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa. Każdy producent urządzeń grzewczych stosuje bowiem inne technologie, w związku z czym naprawa poszczególnych pieców może się znaczenie różnić, nawet w przypadku awarii tego samego podzespołu. Nasi pracownicy we właściwy sposób przeprowadzą każdy serwis pieca.

Jako firma funkcjonujemy na rynku już od wielu lat i posiadamy ogromne doświadczenie. Dlatego też naprawa kotłów przeprowadzana przez nasz serwis zawsze odbywa się na najwyższym poziome. Nasi klienci są zawsze zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy więc do kontaktu. Zadbamy o to, aby Państwa urządzenia grzewcze funkcjonowały we właściwy sposób. Nie tylko sprawdzimy dokładnie poszczególne elementy, ale gdy będzie taka konieczność, to wykonamy również usługę typu naprawa pieca. Wszystkie prace przebiegają u nas zawsze sprawnie.